O NAS

Orzeł Nieruchomości to biuro które ma indywidualne podejście do klienta . Szanujemy Twój czas i pieniądze . Specjalizujemy się w szybkiej i skutecznej sprzedaży Twojej nieruchomości , wynajmie oraz kompleksowym zarzadzaniu najmem . Stale podwyższamy jakość swoich usług, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Ofertę swoją kierujemy do :

-Klientów indywidulanych
Priorytetem, którym kieruję się Orzeł Nieruchomości jest SŁUCHANIE i ZROZUMIENIE potrzeb klienta i dopasowanie jak najlepszej możliwej oferty pod wymagania. Sprawdzimy kwestie prawne , wycenimy , przygotujemy profesjonalne zdjęcia , ofertę oraz całą kampanie marketingową . Jesteśmy z Tobą od początku do końca abyś czuł się bezpieczny !

- Inwestorów
Po przez swoje praktyczne doświadczenie i zrozumienie potrzeb inwestorów, którzy chcą pomnożyć swój kapitał, także tych chcących zainwestować pasywnie. Jesteśmy w stanie znaleźć nieruchomość pod najem, flipa czy też przygotować gotowca inwestycyjnego tak by stopa zwrotu była satysfakcjonująca. Możemy wyliczyć, przedstawić i przeprowadzić cały
proces inwestycyjny.


Jak działamy ?
Sprzedaż Nieruchomości
- Stan prawny
Dokładnie sprawdzimy czy Twoja nieruchomość jest gotowa do sprzedaży pod względem prawnym .
- Cena
Precyzyjnie wycenimy nieruchomość zgodnie ze zmieniającym się rynkiem. Jesteśmy tu by pomóc aby sprzedaż przebiegła szybko i zyskownie .
- Przygotowanie oferty
- zwymiarowanie i przygotowanie przejrzystego rzutu nieruchomości ,
- profesjonalna sesja zdjęciowa w mieszkaniu, ponieważ to zdjęcia sprzedają mieszkanie!
- zdjęcia z drona dla nieruchomości gruntowych ,
- spacer wirtualny 360 aby oglądającymi byli ci naprawdę zainteresowani ,
- czytelny opis nieruchomości z rzetelnymi informacjami dotyczącymi danej nieruchomości,
- po przygotowaniu profesjonalnej oferty wystawiamy ją na wszystkie najpopularniejsze portale,
- aktywna sprzedaż poprzez wewnętrzną bazę klientów oraz wymianę z innymi pośrednikami, którzy współpracują z naszym biurem,
- prezentacja nieruchomości wedle naszych wysokich standardów, pomoc w negocjacjach jak najlepszej ceny bez udziału emocji, gdyż często strona sprzedająca lub kupująca kieruje się emocjami
- finalizacja sprzedaży i pomoc w przeprowadzeniu tego etapu czyli pobranie dokumentów do notariusza , przygotowanie protokołu zdawczego odbiorczego oraz pomożemy przy przepisaniu mediów oraz wypełnianiu odpowiednich druków przedsiębiorstw.


Grunty
Przygotujemy profesjonalna ofertę wraz z filmem i zdjęciami z drona, by ukazać wszystkie walory nieruchomości. Ofertę przedstawimy nie tylko na rynku lokalnym ale także zainteresowanym z całego kraju co przyczyni się do szybkiej finalizacji .

Home Staging
Mówi się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Tę radę śmiało możemy przełożyć także na handel nieruchomościami. By przyciągnąć spojrzenia i zachęcić potencjalnych kupców, musimy włożyć nieco wysiłku w odpowiednią prezentację mieszkania. Z pomocą przychodzi home staging. Dzięki posiadanym akcesoriom jesteśmy w stanie nadać ducha wnętrzu tak, aby przyspieszyć sprzedaż.
Istnieje możliwość skorzystania z samej usługi home stagingu oraz profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zadzwoń lub napisz doradzimy jak najlepiej !


       Współpraca z Nami to same korzyści ! 
Zapraszamy do kontaktu z Orzeł Nieruchomości 
                      733 - 248 -478